Marka GuGu Bobas 0
Marka GuGu Bobas

  To nowo powstała marka, Polskiego producenta, która rozpoczęła swoją działalność 17 sierpnia 2017 roku o godzinie 18.06. Wieloletnie doświadczenie i wiedza jaką zdobywaliśmy zajmując się handlem artykułami dziecięcymi pozwala nam odpowiednio dobierać produkty które spełnią wszystkie wymagania stawiane przed marką GuGu Bobas. Główne atrybuty marki GuGu Bobas to nowoczesne produkty o ciekawym wzornictwie wytwarzane z bezpiecznych materiałów.

 

Bezpieczeństwo, Jakość, Cena

to dla nas bardzo ważne czynniki i kluczowe argumenty przy doborze oferowanego asortymentu pod marką

 

Chcemy dziś i w przyszłość oferować nowoczesne produkty które sprawiają że codzienne obowiązki stają się miłe i przyjemne zarówno dla dziecka jak i rodzica. Produkty sygnowane marką GuGu Bobas są praktyczne, komfortowe i spełniają wszelkie wymagane normy.

Firma Gadżety z Planety Ltd. jest producentem i jedynym oficjalnym dystrybutorem produktów marki GuGu Bobas. Produkty marki GuGu Bobas są w ofercie sklepu www.e-planeta.pl i w innych tradycyjnych punktach handlowych.

Produkty marki GuGu Bobas dzięki dbałości o Bezpieczeństwo, Jakość i Cenę szybko zdobywają uznanie co przekłada się na codzienny wzrost zainteresowania marką tradycyjnych punktów handlowych a co za tym idzie większą dostępnością produktów marki GuGu Bobas dla klientów.

 

Dziękujemy za zaufanie!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl