O nas

Szanowni Państwo,

Swoja przygodę z handlem zaczęliśmy w roku 1987 i dzięki oferowanym przez nas usługą i towarom zyskujemy grono zadowolonych klientów. W roku 2005 ze względu na duże zainteresowanie naszą ofertą otworzyliśmy własny stacjonarny sklep z towarami z branży dziecięcej. Całość oferowanych przez nas produktów pochodziła od Polskich i zagranicznych producentów, którzy niejednokrotnie produkowali towary na nasze zlecenie i nowatorskie pomysły. Tak zdobywaliśmy doświadczenie w obsłudze klienta detalicznego, hurtowego, prawach i obowiązkach importera a także szeroko pojętej logistyce.

Ze względu na sytuację rynkową i naszą postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy z elektroniką użytkową – tzw. przyszłości a także innymi ciekawymi towarami. I tak w roku 2017 powstała firma Gadżety z Planety Ltd. która posiada sklep internetowy www.e-planeta.pl.

Dbałość o rzetelną i szybką informacje dla Klienta, ekspresowe wysyłki, bezpieczne opakowanie i wybór sprawdzonych firm kurierskich sprawiły pojawienie się wielu pozytywnych komentarzy i dały motywację do dalszej pracy i rozwoju. W dalszym ciągu wdrażamy narzędzia aby utrzymać wysoki standard obsługi Klienta a także niemal każdego dnia poszykujemy ciekawych i nowatorskich towarów dobrej jakości i rozsądnej cenie poszerzając naszą ofertę. Naszą działalność z klientami i dostawcami prowadzimy w sposób uczciwy i partnerski niezależnie od skali współpracy.

Mamy nadzieje że wcześniej zdobyte doświadczenie oraz zdobywane na bieżąco przełożą się na najwyższą jakość naszych towarów i usług co zostanie zauważone i docenione przed naszych obecnych i nowych klientów.

 

Krzysztof Sapiński

Gadżety z Planety Ltd.  

 the future is simple

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl