Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Odbiór w punkcie) już od 100,00 zł.
Sonda
W jaki sposób dowiedziałeś /aś się o naszym sklepie ?

Przycisk wejścia/wyjścia to urządzenie stosowane w systemach kontroli dostępu, które pozwala na manualne otwieranie i zamykanie drzwi lub bram. Składa się z zwykle z przycisku i obudowy oraz elementów elektronicznych, takich jak styki i przekaźniki.

PRZYCISKI WEJSCIA - WYJŚCIA, DZWONKI

Przyciski wejścia umieszcza się najczęściej na zewnątrz budynków lub pomieszczeń, w pobliżu drzwi lub bram, w miejscach łatwo dostępnych dla użytkowników. Przy użyciu przycisku, użytkownik może aktywować sygnał do kontrolera dostępu, który otwiera drzwi lub bramę.

Przyciski wyjścia służą z kolei do otwierania drzwi lub bram z wnętrza budynku lub pomieszczenia. Umożliwiają one użytkownikowi opuszczenie pomieszczenia bez konieczności użycia identyfikatora dostępu lub innych urządzeń kontroli dostępu.

Przyciski wejścia/wyjścia są stosowane w różnych konfiguracjach, w zależności od potrzeb i wymagań systemu kontroli dostępu. Mogą być stosowane samodzielnie lub w połączeniu z innymi urządzeniami, takimi jak czytniki kart RFID, zwory elektromagnetyczne, zasilacze i kontrolery dostępu. W połączeniu z innymi elementami systemu, przyciski wejścia/wyjścia zapewniają kompleksową kontrolę dostępu do pomieszczeń lub innych obszarów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl