Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Pocztex) już od 100,00 zł.
Sonda
W jaki sposób dowiedziałeś /aś się o naszym sklepie ?
Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z działem RFID lub nie znalazłeś interesującego Cię urządzenia, chip-ów,... to skontaktuj się z nami. Zadzwoń, napisz,..
Zapoznamy się z Państwa pytaniami, zapotrzebowaniem i odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
 
Karty i breloki RFID to narzędzia identyfikacji, które wykorzystują technologię bezprzewodową do komunikacji z czytnikami. RFID (Radio Frequency Identification) to technologia, która umożliwia zbieranie i przetwarzanie danych, dzięki czemu można łatwo identyfikować, śledzić i kontrolować ruch osób lub przedmiotów.

BRELOKI, KARTAY RFID NFC PVC

Posiadamy bardzo urozmaicony katalog z produktami RFID /niewystępującymi na stronie/ który chętnie prześlemy zainteresowanym.
Realizujemy wiele indywidualnych zamówień dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw oraz instytucji.
 
Mamy wielu zadowolonych i stałych klientów.
Nasze priorytety to Jakość Obsługi Klienta oraz konkurencyjne ceny.
 
Zapraszamy serdecznie
 

Chipy RFID to karty, breloki, naklejki, ... , które posiadają układy scalone i antenę, pozwalające na bezprzewodowe przesyłanie danych z czytnika do karty lub z karty do czytnika. W zależności od zastosowania i specyfikacji technicznej, karty RFID można podzielić na różne typy. Poniżej przedstawiam kilka z nich:

LF (Low Frequency) – działają na częstotliwościach od 30 kHz do 300 kHz. Mają zwykle niewielki zasięg, rzędu kilku centymetrów. Są stosowane w zastosowaniach wymagających krótkiego zasięgu odczytu, np. w systemach dostępu, parkingowych lub w identyfikacji zwierząt.

HF (High Frequency) – działają na częstotliwościach od 3 MHz do 30 MHz. Mają większy zasięg niż karty LF, rzędu kilkunastu centymetrów. Są stosowane w zastosowaniach takich jak kontrola dostępu, systemy płatnicze, identyfikacja produktów lub zwierząt.

UHF (Ultra High Frequency) – działają na częstotliwościach od 300 MHz do 3 GHz. Mają duży zasięg odczytu, sięgający nawet kilku metrów. Stosowane są w systemach logistycznych, magazynowych, czy też w identyfikacji pojazdów.

NFC (Near Field Communication) – to rodzaj karty RFID, która umożliwia komunikację na krótkim zasięgu, rzędu kilku centymetrów. Są stosowane w zastosowaniach takich jak płatności mobilne, sterowanie urządzeniami, a także w systemach identyfikacji osób lub towarów.

iTag – to karty RFID, które zostały zaprojektowane specjalnie do lokalizacji przedmiotów. Mają niski koszt, niewielki rozmiar i są często stosowane do monitorowania aktywów w firmach czy innych instytucjach.

To tylko niektóre z typów chipów RFID, ponieważ istnieje wiele różnych specyfikacji i wariantów technologicznych, które dostosowane są do konkretnych zastosowań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl