Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Odbiór w punkcie) już od 100,00 zł.
Sonda
W jaki sposób dowiedziałeś /aś się o naszym sklepie ?

Zwory elektromagnetyczne to rodzaj zamków stosowanych w systemach kontroli dostępu, które pozwalają na sterowanie otwieraniem i zamykaniem drzwi lub bram w sposób elektroniczny. Zwory te składają się z elektromagnesu, który jest aktywowany przez sygnał elektryczny z systemu kontroli dostępu, co powoduje, że magnes przyciąga metalowy element znajdujący się na drzwiach lub ramie bramy, co powoduje ich zamknięcie lub otwarcie.

ZWORY ELEKTROMAGNETYCZNE - ELEKTROZACZEPY

  • nowość
Zwora elektromagnetyczna 280 kg - WZE- 280 Zwora elektromagnetyczna 280 kg - WZE- 280
Producent: e-planeta
Cena:

109,99 zł

Cena regularna: 129,99 zł

Najniższa cena: 115,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Zwora elektromagnetyczna 280 kg - Zewnętrzna Zwora elektromagnetyczna 280 kg - Zewnętrzna
Producent: e-planeta
Cena:

129,99 zł

Cena regularna: 159,99 zł

Najniższa cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość

 

 

 

 

Zwory elektromagnetyczne są powszechnie stosowane w systemach kontroli dostępu, ponieważ pozwalają na skuteczne i szybkie sterowanie dostępem do pomieszczeń lub innych obszarów. W takich systemach, elektromagnes jest aktywowany przez sygnał elektryczny z kontrolera dostępu, który jest zazwyczaj podłączony do czytnika kart lub innych urządzeń kontrolujących dostęp. W momencie, gdy użytkownik przedstawi poprawny identyfikator dostępu, kontroler wysyła sygnał do zwory elektromagnetycznego, co powoduje otwarcie drzwi lub bramy.

Zwory elektromagnetyczne są łatwe w instalacji i konserwacji, a także umożliwiają szybkie otwieranie i zamykanie drzwi lub bram, co jest szczególnie ważne w przypadku obiektów o dużym natężeniu ruchu. Są one stosowane w różnych konfiguracjach, w tym w drzwiach jedno- i dwuskrzydłowych, a także w bramach. W połączeniu z innymi urządzeniami kontroli dostępu, takimi jak czytniki kart RFID, czytniki linii papilarnych czy kody PIN, mogą zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo i kontrolę dostępu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl