Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Odbiór w punkcie) już od 100,00 zł.
Sonda
W jaki sposób dowiedziałeś /aś się o naszym sklepie ?
Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z działem RFID lub nie znalazłeś interesującego Cię urządzenia, chip-ów,... to skontaktuj się z nami.
Zapoznamy się z Państwa pytaniami, zapotrzebowaniem i odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
 
 Urządzenia RFID (Radio Frequency Identification) to urządzenie elektroniczne, które służy do identyfikacji i śledzenia przedmiotów, ludzi lub zwierząt za pomocą fal radiowych. Urządzenia RFID składają się z tagów RFID, czytników RFID i anten RFID.

 Urządzenia RFID są szeroko stosowane w różnych dziedzinach, takich jak logistyka, transport, magazynowanie, produkcja, ochrona zwierząt i kontrola dostępu. Mogą być stosowane do śledzenia towarów w magazynach, kontrolowania dostępu do budynków, identyfikacji zwierząt, kontrolowania jakości produkcji i wiele innych.

 

 

URZĄDZENIA RFID

Czytnik - Programator ACR 122U USB Czytnik - Programator ACR 122U USB
Producent: e-planeta
Cena:

199,99 zł

Cena regularna: 229,99 zł

Najniższa cena: 229,99 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Dualny czytnik RFID Unique i Mifare LED Dualny czytnik RFID Unique i Mifare LED
Producent: e-planeta
Cena:

129,99 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • nowość
 
 
 
Posiadamy bardzo urozmaicony katalog z produktami RFID /niewystępującymi na stronie/ który chętnie prześlemy zainteresowanym.
Realizujemy wiele indywidualnych zamówień dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw oraz instytucji.
 
Mamy wielu zadowolonych i stałych klientów.
Nasze priorytety to Jakość Obsługi Klienta oraz konkurencyjne ceny.
 
Zapraszamy serdecznie
 

Technologia RFID (Radio Frequency Identification) może być pomocna w wielu różnych zastosowaniach. Oto kilka przykładów:

 1. Kontrola dostępu – karty RFID mogą być stosowane do kontrolowania dostępu do budynków, pomieszczeń, urządzeń itp. Karta RFID, gdy jest zbliżana do czytnika, pozwala na szybkie i łatwe zweryfikowanie tożsamości osoby lub przedmiotu i przyznanie dostępu.

 2. Magazynowanie i logistyka – karty RFID pozwalają na szybkie i precyzyjne śledzenie towarów w magazynach oraz w całym procesie logistycznym, co pozwala na szybsze i bardziej efektywne zarządzanie zapasami.

 3. Płatności – karty RFID mogą być używane jako metoda płatności w sklepach, na stacjach benzynowych, w środkach transportu publicznego i innych miejscach.

 4. Identyfikacja zwierząt – karty RFID pozwalają na łatwe i szybkie odczytywanie informacji na temat zwierząt, takich jak ich nazwa, rasa, wiek, a nawet informacje medyczne.

 5. Zarządzanie aktywami – karty RFID pozwalają na efektywne zarządzanie aktywami w firmach, takich jak sprzęt, narzędzia, maszyny itp. poprzez szybkie i dokładne śledzenie ich lokalizacji i stanu.

 6. Usprawnienie procesów produkcyjnych – karty RFID pozwalają na szybkie i dokładne identyfikowanie produktów oraz elementów składowych w procesach produkcyjnych, co przyspiesza proces produkcji i pozwala na szybsze reagowanie w przypadku jakichkolwiek problemów.

 7. Zarządzanie dokumentacją – karty RFID pozwalają na łatwe i szybkie zarządzanie dokumentacją, poprzez identyfikowanie dokumentów, nadawanie im priorytetów i przechowywanie w odpowiednich miejscach.

To tylko kilka przykładów, w jakich obszarach technologia RFID może być pomocna. Można ją stosować w wielu innych dziedzinach, w zależności od potrzeb i specyfikacji technicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl