Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Odbiór w punkcie) już od 100,00 zł.
Sonda
W jaki sposób dowiedziałeś /aś się o naszym sklepie ?

Elektronika smart to zestaw nowoczesnych urządzeń elektronicznych, które łączą się z internetem i umożliwiają zdalne sterowanie nimi za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety.

Elektronika smart to urządzenia wyposażone w różnego rodzaju sensory, w tym kamery, mikrofony i czujniki, które pozwalają na zbieranie danych i interakcję z otoczeniem.

W ramach elektroniki smart możemy wymienić między innymi:

  1. Inteligentne systemy oświetleniowe - to rozwiązania, które pozwalają na zdalne sterowanie oświetleniem w domu. Dzięki temu można dostosować oświetlenie do potrzeb i nastroju, a także oszczędzać energię.

  2. Inteligentne systemy grzewcze - to rozwiązania, które pozwalają na zdalne sterowanie ogrzewaniem w domu. Dzięki temu można dostosować temperaturę do potrzeb i oszczędzać energię.

  3. Inteligentne systemy bezpieczeństwa - to rozwiązania, które pozwalają na monitorowanie domu i zdalne sterowanie systemami alarmowymi oraz kamerami.

  4. Inteligentne systemy audio i wideo - to rozwiązania, które pozwalają na zdalne sterowanie urządzeniami audio i wideo w domu, takimi jak telewizory, głośniki i kino domowe.

  5. Inteligentne urządzenia kuchenne - to rozwiązania, które pozwalają na zdalne sterowanie urządzeniami kuchennymi, takimi jak kuchenki, piekarniki i lodówki.

Elektronika smart ma wiele zastosowań, a głównym jej celem jest ułatwienie codziennego życia i zapewnienie większej wygody oraz oszczędności czasu i energii. Dzięki temu, że urządzenia są połączone z internetem, można nimi sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą urządzenia mobilnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl