Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Pocztex) już od 100,00 zł.
Sonda
W jaki sposób dowiedziałeś /aś się o naszym sklepie ?

Tagi 125 kHz to tagi RFID pracujące w częstotliwości 125 kHz. Są to tagi typu niskiej częstotliwości, które używają niskiej mocy i mogą być czytane z odległości zwykle nie przekraczającej kilku centymetrów.

Tagi 125 kHz są stosowane w różnych aplikacjach, takich jak kontrola dostępu, identyfikacja zwierząt, kontroli dostępu do parkingu, systemach płatności bezdotykowych, zarządzaniu aktywami i w magazynach.

Breloki, Karty RFID - ID - 125 kHz - Unique

Posiadamy bardzo urozmaicony katalog z produktami RFID /niewystępującymi na stronie/ który chętnie prześlemy zainteresowanym.
Realizujemy wiele indywidualnych zamówień dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw oraz instytucji.
 
Mamy wielu zadowolonych i stałych klientów.
Nasze priorytety to Jakość Obsługi Klienta oraz najlepsze ceny.
 
Zapraszamy serdecznie
 

Tagi 125 kHz są stosunkowo tanie i są powszechnie stosowane w wielu aplikacjach, ponieważ mają niskie wymagania dotyczące zasilania i są stosunkowo proste w użyciu. Jednak zasięg odczytu tych tagów jest ograniczony i często wymagają one bezpośredniego kontaktu z czytnikiem RFID.

Ze względu na swoją niską częstotliwość, tagi 125 kHz są mniej podatne na zakłócenia elektromagnetyczne i są często stosowane w aplikacjach, w których występują trudne warunki środowiskowe lub wiele przeszkód.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl