Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Odbiór w punkcie) już od 100,00 zł.
Sonda
W jaki sposób dowiedziałeś /aś się o naszym sklepie ?

MIFARE to standard technologii kart RFID oparty na częstotliwości 13,56 MHz. Jest to jeden z najpopularniejszych standardów kart RFID na świecie, stosowany w różnych aplikacjach, takich jak systemy płatności bezdotykowych, zarządzanie dostępem, zarządzanie zapasami, systemy parkingowe i wiele innych.

Breloki, Karty RFID - IC - 13,56 MHz - Mifare

Programowalny Dualny Pilot RFID - 5 x chip Programowalny Dualny Pilot RFID - 5 x chip
Producent: e-planeta
Cena:

39,99 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 39,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
100 szt. Programowalna Karta UID - MIFARE S50 1 k  13,56 MHz 100 szt. Programowalna Karta UID - MIFARE S50 1 k 13,56 MHz
Producent: e-planeta
Cena:

280,00 zł

Cena regularna: 300,00 zł

Najniższa cena: 280,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Posiadamy bardzo urozmaicony katalog z produktami RFID /niewystępującymi na stronie/ który chętnie prześlemy zainteresowanym.
Realizujemy wiele indywidualnych zamówień dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw oraz instytucji.
 
Mamy wielu zadowolonych i stałych klientów.
Nasze priorytety to Jakość Obsługi Klienta oraz najlepsze ceny.
 
Zapraszamy serdecznie
 

Karty MIFARE to karty RFID, które posiadają wbudowany układ scalony umożliwiający przechowywanie i przesyłanie danych. Mogą one działać w trybie odczytu/zapisu lub w trybie odczytu tylko, co pozwala na różne zastosowania, w zależności od potrzeb. Karty MIFARE posiadają unikalny numer identyfikacyjny (UID), który umożliwia ich jednoznaczną identyfikację w systemie RFID.

Karty MIFARE posiadają również wbudowaną technologię szyfrowania, co umożliwia zabezpieczenie przesyłanych danych i zapobieganie nieautoryzowanemu dostępowi do systemu RFID. W ramach standardu MIFARE opracowano również wiele innych technologii, takich jak MIFARE Classic, MIFARE DESFire, MIFARE Plus i wiele innych, które różnią się pod względem wydajności, pojemności pamięci, szyfrowania i innych cech.

Ze względu na swoją popularność i uniwersalność, standard MIFARE jest szeroko stosowany w różnych aplikacjach RFID na całym świecie i stanowi ważny element w rozwoju technologii RFID.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl